הקדשה לדוגמא
לירון פרנק - כתיבת ברכות וטסקטים

הקדשה לדוגמא

 

נורית יקרה

כאשר אור השמש פוגע במיליוני טיפות הגשם, נוצרת מניפה רבגונית ומופלאה בדמות ה"קשת בענן". ברגע אחד, משתלבים להם הצבעים השונים של הקשת, בהרמוניה מושלמת, כמו צבעי חייך.

בשקט ובצניעות את מנהלת את צעדיך, בין קוי התפר הדקים של משפחה וקריירה, התפתחות אישית וקידום מקצועי לצד הורות, זוגיות וטיפוח בית- חם.

את מקיימת בתוכך שילוב נדיר של אמביציה, עוצמה ונחישות ביחד עם רגישות, יושרה ונשיות.

לעולם אינך מקבלת דברים כמובנים מאליהם, תמיד יודעת להוקיר תודה ולהעריך את שנפל בחלקך.

בדרכך המיוחדת ובעשר אצבעותיך, כבשת לך מקום של כבוד בצמרת הניהול של עולם השיווק הישראלי. כאשת מקצוע, את מציבה רף גבוה ברהיטות שלך, בהעמקה ובדיוק בהם את מנהלת את עשייתך.

בעולם האפשרויות הבלתי מוגבלות של ימינו, זהו ללא ספק אתגר אדיר לעמוד בראש חטיבת שיווק ותוכן של חברה מובילה, לקבוע מי יהיו הלקוחות, לזהות את רצונותיהם ולספק את הרצונות הללו, טוב מהמתחרים.

באמצעות אסטרטגיה שיווקית חכמה ויצירתית, הובלת את מהלך ההשקה והצעדת את החברה להטמעת הדור השלישי בקרב ציבור צרכנים, הולך וגדל.

לצד כל נקודות הזכות המקצועיות, שהרווחת ביושר, נשארת נאמנה לערכים האישיים והמשפחתיים שלך.

שני בנייך היקרים, ובן זוגך, שמהוים חלק משמעותי ומרכזי בחייך, תמיד זכו במעורבותך ובתמיתך בכל הקשור בבית- הספר, בשיעורים, ובשעות הפנאי, תמיד הקדשת זמן והיטית אוזן קשבת בשבילם.

היום מסתיים פרק בן חמש שנים, בו זכינו לטעום מכישורייך ומייחודך כאדם, בפן המקצועי והאישי.

"המחברת של נורית", אותה אנו מעניקים לך היום, היא דרכינו להודות לך על המסירות, החריצות, המקצועיות והאנושיות בהן התברכנו בנוכחותך.

נורית יקרה, את, שנותנת מקום של כבוד למילה הכתובה, וממלאת מחברות ברשימות, זכרונות, רעיונות ומשימות, נתת לנו את ההשראה ליצירת מחברת מיוחדת בשבילך.

באמצעות המחברת רצינו לפרוש בפנייך את הצבעים השונים שגילינו בך, בתקופת העבודה המשותפת.

 

מסיימים תקופה, אך לא נפרדים,

מאחלים לך המון הצלחה בהמשך,

כל שתבקשי- לו יהי!

 

בהוקרה,

מכל חטיבת שיווק ותוכן